Zamknij

M jak miłość: nowe gwiazdy w serialu. Kto dołączy do obsady po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan?

09.12.2021 21:38

Tabloid ujawnił nazwiska gwiazd, które mają na stałe dołączyć do obsady "M jak miłość". Ostatnio pracę w serialu straciła Barbara Kurdej-Szatan, czyli serialowa Joasia Chodakowska, zniknęli również Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński. Ale telenowelę mają zasilić nowi bohaterowie. Kto pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość"? 

M jak miłość
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

Serial "M jak miłość" od ponad 20 lat cieszy się sporą sympatią widzów. Telenowela Dwójki wciąż należy do najpopularniejszych polskich tasiemców, choć nie brakuje głosów, że z roku na rok serial trać na jakości, wątki są sztucznie podtrzymywane, a fabuła jest już nudna i naciągana. Twórcy robią jednak wszystko, żeby ożywić serial, a jednym z zabiegów jest wprowadzanie do obsady nowych aktorów.

Ostatnio z "M jak miłość" pożegnało się parę gwiazd, w tym Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński oraz Barbara Kurdej-Szatan. Ta ostatnia została zwolniona w związku ze swoim wpisem o Straży Granicznej. O tym, że aktorka nie pojawi się już w nowych odcinkach telenoweli przekazał na Twitterze sam Jacek Kurski. Gwiazda twierdziła, że o stracie pracy dowiedziała się z internetu, a ekipa serialu też miała o niczym nie wiedzieć. Ponadto, jak dowiedział się serwis Plotek, twórcy serialu mają nie kontynuować wątku Eryka granego przez Rafała Szatana. Oznacza to, że mąż Barbary Kurdej-Szatan najprawdopodobniej też zniknie z obsady "M jak miłość". 

M jak miłość: nowe gwiazdy dołączą do obsady serialu? 

"Super Express" podaje, że wkrótce w gronie aktorów grających w "M jak miłość" mają pojawić się nowe twarze. Jedną z nich jest Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk, która pojawi się w roli psycholog Dagmary Bednarek. Tabloid podaje, że jej wątek ma szansę doczekać się rozwinięcia, co oznacza, że Janczarska może dołączyć do obsady na stałe, podobnie jak Janusz Onufrowicz. Odtwórcy roli kardiologa Grzegorza, który uratował Artura (Robert Moskwa), gdy ten dostał ataku serca, też ma być na ekranie więcej. 

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz stanie się częścią rodziny Mostowiaków, bo już w 1623 odcinku "M jak miłość" będzie kandydatem na nowego ukochanego Marty (Dominika Ostałowska) - podaje "Super Express". 

Ponadto w telenoweli rozgoszczą się na dobre bohaterowie grani przez Izabelę Warykiewicz i Marcela Wiercichowskiego. Ta pierwsza wciela się w Beatę, przyrodnią siostrę zmarłej Marzenki, i ma sporo namieszać w życiu Uli i Bartka, a w realizacji niecnego planu ma jej pomóc kochanek Jarosław (w tej roli wspomniany Marcel Wiercichowski). 

EN_01292037_0278 (1)
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS
loader