Zamknij

"M jak miłość": nowa czołówka serialu z dużymi zmianami. Jakimi? [WIDEO]

04.01.2022 14:12

"M jak miłość" to serial, który jest emitowany w Telewizji Polskiej od 2000 roku. Co jakiś czas zmieniana jest czołówka serialu, by nawiązać do aktualnych wątków i postaci. Zmiana nastąpiła na początku 2022 roku. Jak obecnie wygląda czołówka "M jak miłość"?

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": nowa czołówka serialu z dużymi zmianami. Popularny serial, potocznie zwany "Emką", jest już emitowany od prawie 22 lat. Przez ten czas w produkcji pojawiło się i zniknęło wielu bohaterów. Wielkie zmiany zadziały się też w 2021 roku, bo z obsady odeszli między innymi Barbara Kurdej-Szatan czy Paweł Deląg. Jak obecnie wygląda czołówka "M jak miłość"? Podajemy szczegóły i prezentujemy wideo.

Zobacz także: M jak miłość: nowe gwiazdy w serialu. Kto dołączy do obsady po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan?

"M jak miłość": nowa czołówka serialu z dużymi zmianami. Jakimi? [WIDEO]

"M jak miłość" wreszcie doczekało się nowej czołówki. Zadebiutowała ona w poniedziałek, 3 stycznia 2022 roku i już jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. W nowym filmiku zobaczymy aktualnych bohaterów, uwzględniono też nowe postacie. Od jakiegoś czasu na pierwszy plan wysunęły się wątki bohaterów, których próżno było szukać w czołówce.

W czołówce "M jak miłość" 2022 nie zabrakło najważniejszych postaci. Pojawiają się Barbara (Teresa Lipowska), Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa), ale też Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Z osób związanych z Grabiną pojawia się jeszcze Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) oraz Sonia (Barbara Wypych).

Znalazło się też miejsce dla bohaterów młodego pokolenia. W czołówce pojawia się Basia Rogowska (Karina Woźniak), Basia Zduńska (Gabriela Raczyńska) i Ania Wojciechowska (Gabriela Świerczyńska). Nie zabrakło Łukasza (Jakub Józefowicz), Patrycji (Alżbeta Lenska) i Jerzego (Karol Strasburger). Największa zmiana dotyczy życia Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). U jego boku pojawia się Franka (Dominika Kachlik). Z kolei rodzina Chodakowskich została ukazana w całości.

loader

W nowej ramówce zabrakło Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego, Barbary Kurdej-Szatan i Pawła Deląga - to właśnie oni pożegnali się z serialem "M jak miłość" w 2021 roku. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda obecna ramówka "M jak miłość".

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan straciła rolę w "M jak miłość"! Kurski przekazał informację na Twitterze

RadioZET.pl