Zamknij

"M jak miłość": kolejne zmiany w obsadzie serialu? Pojawiają się pierwsze szczegóły

Roksana Orlicka
12.01.2022 13:06

W serialu "M jak miłość" w ostatnim czasie nastąpiło wiele zmian w obsadzie. Okazuje się, że niedługo może dojść do kolejnej roszady. Z jakimi bohaterami widzowie będą musieli się niedługo pożegnać? Podajemy szczegóły.

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": kolejne zmiany w obsadzie serialu. Wiele wskazuje na to, że pojawi się kolejna zmiana w życiu bohaterów. Jedna z lubianych serialowych par postanowi się przeprowadzić. Czy to oznacza, że widzowie stracą kolejnych bohaterów? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: Teresa Lipowska zniknie z "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji

"M jak miłość": kolejne zmiany w obsadzie serialu? Pojawiają się pierwsze szczegóły

"M jak miłość" jest jednym z ulubionych seriali Polaków. W najbliższym czasie widzowie będą musieli pożegnać kolejnych bohaterów. Jak podaje Onet - wiele wskazuje na to, że Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel). Aktorka, która wciela się w Anetę niedawno urodziła dziecko, natomiast jej bohatera zaszła w ciążę. Janyst podobno nie jest jeszcze przekonana do tego, czy powinna wrócić do pracy w telenoweli. Przełom ma nastąpić w 1633. odcinku serialu "M jak miłość.

W 1633. odcinku "M jak miłość" Aneta powie Izie (Adrianna Kalska), że ma problemy finansowe. W międzyczasie Olek otrzyma propozycję pracy w Wiedniu. Szybko okaże się, że Aneta uzna to za świetną okazję. Mężczyzna nie będzie przekonany, czy powinien przyjąć ofertę. Do wyjazdu zachęci ich Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza. 

Wszystko wskazuje na to, że Aneta i Olek wyjadą z Polski, tym samym znikając z serialu "M jak miłość". Na szczegóły trzeba będzie jednak poczekać.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP 2.

loader

Zobacz także: Olga Szomańska o rozstaniu z serialem "M jak miłość". Aktorka nie jest zadowolona

RadioZET.pl/Onet.pl