Zamknij

"M jak miłość": jaki los czeka Frankę w serialu? Czy Maja zniszczy bohaterkę?

21.01.2022 13:05
M jak miłość
fot. Screen z YouTube TVP VOD/kadr z serialu "M jak miłość"

Fanów "M jak miłość" czekają ogromne emocje. W nadchodzących odcinkach odbędzie się ślub Pawła i Franki. Jaki będzie los dziewczyny? Czy Maja postanowi rozdzielić ją z ukochanym? Zdradzamy, co wiemy.

"M jak miłość": jaki los czeka Frankę w serialu? W najnowszych odcinkach serialu odbędzie się uroczysty ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Czy Maja zniszczy bohaterkę? Podpowiadamy, co już wiadomo na ten temat.

Zobacz także: "M jak miłość": Iza i Marcin pójdą na całość. To koniec kryzysu w ich związku?

"M jak miłość": jaki los czeka Frankę w serialu? Czy Maja zniszczy bohaterkę?

"M jak miłość" to jeden z ulubionych seriali Polaków. W nowych epizodach widzowie będą świadkami ślubu Franki i Pawła. Uroczystość odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej, ceremonię poprowadzi proboszcz z Lipnicy (Maciej Damięcki), a parze towarzyszyć będzie cała rodzina. Dominika Kachlik, która wciela się we Frankę, zaznacza jednak, że nie będzie to typowy, szczęśliwy ślub.

Aktorka zasugerowała, że bohaterka być może będzie chciała popełnić samobójstwo. Widzowie już teraz spekulują, że winna wszystkiemu będzie Majka (Laura Samojłowicz), dawna miłość Pawła, która wróciła do serialu po latach przerwy. Na ten moment nie jest pewne, jak potoczą się te wątki. Wiadomo jednak, że ślub Pawła i Franki odbędzie się w 1634. odcinku serialu.

"M jak miłość", odcinek 1634: gdzie i kiedy oglądać?

1634. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 1 lutego 2022 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP 2.

Zobacz także: "Squid Game": Netflix oficjalnie ogłosił 2. sezon swojego hitu. Kiedy premiera?

RadioZET.pl