Zamknij

"M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

01.06.2022 14:52

Serial "M jak miłość" nie będzie emitowany przez całe wakacje i na antenę Telewizji Polskiej wróci dopiero we wrześniu. Oznacza to, że widzów czeka bardzo długa przerwa. Co zatem wydarzy się w serialu po wakacjach?

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach? Finał kolejnego sezonu "M jak miłość" już na nami. Widzowie pozostali na wiele miesięcy z rozgrzebanymi wątkami i wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Co się zatem wydarzy w serialu po wakacyjnej przerwie? Sprawdziliśmy.

Zobacz takżeNetflix: "Stranger Things 4" z nowym rekordem platformy. Widzowie oszaleli na punkcie serialu

"M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

W serialu "M jak miłość" wiele się wydarzyło w ostatnich epizodach. Widzowie jednak na nowe odcinki muszą poczekać do września 2022 roku. Powodem tego jest coroczna przerwa wakacyjna od emisji serialu. W tym czasie będą powstawać jednak nowe odcinki. Sprawdziliśmy, co się wydarzy w "M jak miłość" jesienią 2022 roku.

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - głównym wątkiem będzie przede wszystkim zdrada Andrzeja (Krystian Wieczorek). Problem jest tym większy, że Julia (Marta Chodorowska) spodziewa się dziecka. Co więcej, nieświadoma będzie nadal Magda (Anna Mucha). Pomimo tego, że wszyscy z jej otoczenia będą znali prawdę, to nikt nie będzie chciał jej przekazać, co zrobił jej mąż. 

Andrzej jednak prawdopodobnie będzie musiał się zmierzyć z konsekwencjami feralnego wieczoru. A może to kochanka Budzyńskiego poinformuje jego żonę o tym, co się wydarzyło podczas wyjazdu służbowego? Na konkretne szczegóły przyjdzie widzom jeszcze poczekać.

loader

"M jak miłość": kiedy nowe odcinki? 

Serial "M jak miłość" powróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu 2022 roku, jednak konkretna data nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: "Po złej stronie torów", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

RadioZET.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max