Zamknij

"M jak miłość": aktorka odejdzie z serialu? Wiadomo, co się stanie z Franką

06.06.2022 13:17

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2022 roku. Już teraz pojawiają się jednak kulisy tego, co czeka widzów po wakacyjnej przerwie. Pojawiły się plotki, że serialowa Franka nie zostanie uwzględniona w nowych odcinkach. Dominika Kachlik zdradziła, co czeka jej bohaterkę.

M jak miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"M jak miłość": aktorka odejdzie z serialu? Wiadomo, co się stanie z Franką i są to dobre wieści. Widzowie zaczęli się zastanawiać, czy Franka pojawi się w epizodach "M jak miłość" po wakacjach. Życie nie rozpieszczało bohaterki w poprzednich odcinkach. Dominika Kachlik skomentowała plotki.

Zobacz także: "M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

"M jak miłość": aktorka odejdzie z serialu? Wiadomo, co się stanie z Franką

Franka pojawiła się w "M jak miłość" nagle i od razu skradła serca widzów. Żona Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) bardzo chciałaby zajść w ciążę, jednak utrudnia to jej endometrioza. Co więcej, okazuje się, że dziewczyna porzuciła w Stanach Zjednoczonych syna. Do tego wszystkiego postanowiła ukrywać prawdę przed mężem.

Widzowie przeczuwają, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, a bohaterka wpadnie w kłopoty. Nic dziwnego, że pojawiły się plotki dotyczące dalszego udziału Dominiki Kachlik w serialu. Aktorka zapewniła, że wróci jesienią na ekrany widzów. Co więcej, wyznała, że wrześniowe odcinki zostały już nakręcone.

"M jak miłość": kiedy oglądać nowe odcinki serialu? 

"M jak miłość" powróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2022 roku, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

loader

Zobacz także: "I Am Groot": znamy datę premiery nowego serialu Marvela. Kiedy trafi na Disney+?

RadioZET.pl/instagram.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max