Zamknij

Teresa Lipowska zniknie z "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji

05.01.2022 12:52

Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Taka wiadomość pojawiła się w mediach społecznościowych. Twórcy serialu postanowili zabrać głos w tej sprawie i wypowiedzieć się na temat dalszych losów serialowej Basi.

Teresa Lipowska
fot. Jan Bielecki/East News

Teresa Lipowska zniknie z "M jak miłość"? Taki scenariusz przestraszył wielu fanów produkcji. Okazuje się, że rola Lipowskiej wcale nie jest zagrożona. Skąd taka wiadomość i co na ten temat mają do powiedzenia przedstawiciele serialu?

Zobacz także: Teresa Lipowska wspomina Witolda Pyrkosza. Smutne wyznanie: "Rodzina zaczęła pękać"

"M jak miłość": Teresa Lipowska zniknie z serialu? Jest komentarz produkcji

"M jak miłość" to serial, który jest emitowany od prawie 22 lat. Od tego czasu w serialu pojawia się postać Barbary Mostowiak, w którą wciela się Teresa Lipowska. Pojawiły się doniesienia, że aktorka ma się pożegnać z produkcją. Wpłynęło na to między innymi to, że Lipowska w ubiegłym roku rzadziej pojawiała się na ekranie. Aktorka miała zaprzeczyć plotkom w rozmowie z magazynem "Kurier TV". Jej słowa potwierdziła Karolina Baranowska, która reprezentuje serial "M jak miłość", w rozmowie z serwisem plejada.pl.

Pani Teresa Lipowska jest dla nas – całej ekipy "M jak miłość" – najważniejszą osobą na planie serialu, a jej rola absolutnie w żaden sposób nie jest ograniczana. Czasem po prostu jest tak, że grana przez nią postać jest "tłem" do przygód jej dzieci czy wnuków, a czasem to ona ma swój własny wątek Karolina Baranowska o losie Teresy Lipowskiej w "M jak miłość"

Co więcej, Teresa Lipowska ma się w nowym roku częściej pojawiać na ekranie. Serialowa Basia otrzyma spory wątek.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP 2.

loader

Zobacz także: M jak miłość: nowe gwiazdy w serialu. Kto dołączy do obsady po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan?

RadioZET.pl/Kurier TV/plejada.pl