Zamknij

M jak miłość: Producenci nie mają litości dla bohaterki granej przez Barbarę Kurdej-Szatan

14.05.2021 12:14

"M jak miłość" wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Scenarzyści dwoją się i troją, aby serialowe wątki były jak najciekawsze dla widzów. Niestety, przykra niespodzianka spotka bohaterkę graną przez Barbarę Kurdej-Szatan. Co się wydarzy?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

"M jak miłość" to serial oglądany przez kolejne pokolenia. Scenarzyści bardzo dbają o to, aby wątki wciąż były ciekawe, a u bohaterów dużo się działo. Niestety, przykra niespodzianka spotka bohaterkę graną przez Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka po urodzeniu synka Henia poszła na urlop macierzyński, a scenarzyści wysłali bohaterkę graną przez Kurdej-Szatan w kilkumiesięczną podróż do Francji. Teraz aktorka wróciła do pracy.

Zobacz też: M jak Miłość: Laura Samojłowicz wraca do serialu. "Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem"

 M jak miłość: Śmierć w serialu. Producenci nie mają litości dla Barbary Kurdej-Szatan

Gwiazda w jednym z wywiadów mówiła, że produkcja zadbała dla niej o bardzo komfortowe warunki pracy.

"Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę" - mówiła Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Party".

Niestety, dla bohaterki Kurdej-Szatan w "M jak miłość" los nie będzie łaskawy. Bo chociaż Chodakowska wróci do kraju, Michał grany przez Pawła Deląga, rozpocznie życie bez niej. Mężczyźnie wpadnie w oko Iza, grana przez Adrianę Kalską.

Z kolei Leszek grany przez Sławka Uniatowskiego, który jeszcze niedawno podkreślał, że kocha tylko i wyłącznie Asię, postanowił rozpocząć nowy rozdział w życiu, w którym nie będzie miejsca dla dawnej ukochanej. To jeszcze nie wszystko. Bohaterka grana przez Kurdej-Szatan straci też ukochanego ojca. Mężczyzna dostanie zawału, a jego życia nie uda się uratować lekarzom.