Zamknij

"M jak miłość": Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Co dalej z jej bohaterką?

05.11.2020 09:24
Marcjanna Lelek
fot. Tricolors/East News

Marcjanna Lelek od lat występuje w serialu "M jak miłość" w roli Natalii, córki Marka i Hanki Mostowiaków. Aktorka wyznała, że odchodzi z produkcji. Co dalej z jej postacią?

"M jak miłość": Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. W ostatnich epizodach "M jak miłość" wiele miejsca poświęcono wątkowi Natalii (Marcjana Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski). Kobieta odkryła, że mąż ją zdradza, dlatego przyjechała do Grabiny, by przemyśleć, jak dalej ułożyć sobie życie. Teraz okazuje się, że wcielająca się w Natalię Marcjanna Lelek odchodzi z serialu.

Zobacz także: Mija 20 lat od emisji "M jak miłość". Jak wyglądał premierowy odcinek? 

"M jak miłość": Marcjanna Lelek odchodzi z serialu. Co dalej z Natalką?

"M jak miłość" jest wciąż jednym z najpopularniejszych polskich seriali. Natalia, córka Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski), pojawia się w telenoweli od pierwszych sezonów. Jak podaje "Świat seriali" - Marcjanna Lelek postanowiła zakończyć pracę w "M jak miłość" ze względu na inne zobowiązania zawodowe i podjęcie studiów reżyserskich.

W tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia - wyznała Marcjanna Lelek w rozmowie ze "Światem Seriali".

Co dalej z jej bohaterką? W ostatnich odcinkach "Emki" Natalia przyjechała do Grabiny, gdzie podjęła decyzję o rozwodzie. Kobieta dowiedziała się, że Franek zdradza ją z Justyną (Olga Kalicka). Córka Mostowiaków zastanawiała się, jak rozwiązać tę sprawę, kierując się dobrem córeczki. Lelek zdradziła, że Natalia zdecyduje się na powrót do Australii.

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu. Nowe odcinki można oglądać w poniedziałki oraz we wtorki. Najnowszy epizod zostanie wyświetlony w poniedziałek, 9 listopada o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: M jak Miłość: Małgosia Mostowiak wróci do serialu? Jest komentarz produkcji 

RadioZET.pl/Świat seriali/Superseriale.se.pl