Zamknij

M jak miłość: Mała Basia dorastała na oczach widzów. Tak dziś wygląda Gabriela Raczyńska [FOTO]

09.08.2022 13:31
Gabriela Raczyńska
fot. Instagram.com/ Gariela Raczyńska

Gabriela Raczyńska to młodziutka aktorka, która od dziesięciu lat wciela się w postać Basi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Dziś ma 17 lat i przeszła dużą metamorfozę. Jak  wygląda?

Gabriela Raczyńska od dziesięciu lat gra w serialu "M jak miłość". Serialowa Basia Zduńska, przybrana córka Pawła Zduńskiego pierwszy raz na ekranie pojawiła się w 2013 roku, mając zaledwie osiem lat. Dziś ma 17 lat i trzeba przyznać, że mocno się zmieniła.17-latka mimo młodego wieku na swoim koncie ma udział w licznych produkcjach, m.in "Ojciec Mateusz", "Rodzinka.pl", "Komisarz Alex" oraz "Druga szansa". Widzowie kojarzą ją najbardziej z roli Basi Zduńskiej w hitowym serialu "M jak miłość".

Zobacz też: "M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

 M jak miłość: Mała Basia dorastała na oczach widzów. Dziś ma 17 lat [FOTO]

Nastolatka jak większość jej rówieśników jest bardzo aktywna na Instagramie i publikuje migawki z prywatnego, jak i zawodowego życia. Ostatnio zaprezentowała fanom swoją metamorfozę. Gwiazdka "M jak miłość" zmieniła kolor włosów. Postawiła na czerń, jednak z najnowszy zdjęć wynika, że postanowiła wrócić do blondu.

Gabriela jakiś czas temu tak mówiła o swoim udziale w "M jak miłość".

"Poszłam, zaprezentowałam się i po kilku miesiącach okazało się, że zagram. Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa, bo myślałam, że nic z tego nie będzie"  - wspominała.

Nastolatka szybko zakolegowała się na planie z Rafałem Mroczkiem.

"Właśnie z Rafałem miałam pierwsze sceny. On często mnie rozśmiesza, a między scenami ćwiczymy razem tekst" - opowiadała w jednym z wywiadów. Poza serialowym planem Gabrysia interesuje się muzyką, gra na fortepianie oraz na skrzypcach.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS