Zamknij

"M jak miłość": Iza i Marcin pójdą na całość. To koniec kryzysu w ich związku?

19.01.2022 13:52

"M jak miłość' ponownie zaskoczy widzów. Wszystko wskazuje na to, że trudny wątek Izy i Marcina się zakończy. Para pójdzie na całość i dogada się ze sobą. Co się wydarzy?

M jak miłość
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

"M jak miłość": Iza i Marcin pójdą na całość. To koniec kryzysu w ich związku? Wiele wskazuje na to, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) dojdą do porozumienia. Para spędzi romantyczne chwile i postanowi zapomnieć o przykrej przeszłości.

Zobacz także: M jak miłość: Paweł zostanie pobity na dzień przed ślubem. Wieczór kawalerski zakończy się bójką

"M jak miłość": Iza i Marcin pójdą na całość. To koniec kryzysu w ich związku?

W 1633. odcinku serialu "M jak miłość" Iza i Marcin dojdą do porozumienia. Para od jakiegoś czasu próbuje uratować małżeństwo, również za pomocą terapii. To właśnie spotkania ze specjalistą sprawią, że poczują się lepiej. Iza i Marcin postanowią dać sobie kolejną szansę, a rozmowa o ich przyszłości zakończy się... czułościami.

Małżeństwo postanowi zawalczyć o swoją miłość i postanowi na jakiś czas odciąć się od bliskich, by pobyć razem. Ostatecznie Iza i Marcin pogodzą się... w łóżku. Czy to oznacza definitywny koniec kryzysu w ich związku? Przekonamy się już niedługo. Co ciekawe, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzyli też parę w prawdziwym życiu, jednak postanowili się rozstać pod koniec 2021 roku.

"M jak miłość", odcinek 1633: gdzie i kiedy będzie można zobaczyć?

1633. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 31 stycznia 2022 roku na antenie TVP 2.

loader

Zobacz także: Louie Anderson trafił do szpitala. W jakim stanie jest komik z serialu "Świat według Ludwiczka"?

RadioZET.pl/Plotek.pl