Zamknij

M jak miłość: Dariusz Grzywacz nie żyje. Zmarł w wieku 64 lat

11.07.2022 09:59

Dariusz Grzywacz nie żyje. Zmarł znany w branży oświetleniowiec, który pracował m.in. na planie telenoweli "M jak miłość". Filmowiec miał 64 lata. 

M jak miłość: Dariusz Grzywacz nie żyje. Zmarł w wieku 64 lat
fot. Shutterstock

Nie żyje Dariusz Grzywacz, znany w branży filmowej oświetleniowiec, wieloletni pracownik PWSFTviT w Łodzi. Wiadomość o śmierci filmowaca przekazał portal Filmpolski.pl.

Dariusz Grzywacz nie żyje. Zmarł współpracownik "M jak miłość" 

Dariusz Grzywacz zmarł w piątek 8 lipca 2022 roku w wieku 64 lat. Przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej.

Dariusz Grzywacz był cenionym w branży specjalistą od oświetlenia. Osiągnął stopień mistrza w swojej dziedzinie. Pracował przy wielu polskich produkcjach filmowych i telewizyjnych, m.in. "Kingsajz", "Przedwiośnie", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Prymas. Trzy lata z tysiąca", "Córy szczęścia" czy "Ostatnia misja". Odpowiadał także za oświetlenie na planie telenoweli Dwójki "M jak miłość". Z serialem związał się w 2000 roku.

Dariusz Grzywacz współpracował przy ponad 200 etiudach studenckich w łódzkiej szkole filmowej. W przeszłości udzielał się także przy spektaklach teatralnych i filmach dokumentalnych. 

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News