Zamknij

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski

10.09.2021 19:11

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? Popularna aktorka odniosła się do ostatnich pogłosek.

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu? Aktorka skomentowała pogłoski
fot. TRICOLORS/East News

"M jak miłość" bez wątku Asi? Przed kilkoma dniami polskie media obiegła informacja, jakoby Barbara Kurdej-Szatan miała rywalizować o miejsce w serialu z inną aktorką. Ile jest w tym prawdy? Aktorka zabrała głos... i zdementowała plotki.

"M jak miłość": nie Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu

W rozmowie z portalem Plotek.pl Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do medialnych doniesień, które wskazywały, że zostanie usunięta z obsady "M jak miłość". Fani aktorki i odgrywanej przez nią postaci mogą odetchnąć z ulgą. Gwiazda serialu zaprzeczyła jakoby taka sytuacja faktycznie miała miejsce.

Czytam jakieś takie bzdury dookoła, że już nie wiem co mam odpowiadać. Tak, dementujemy je. Barbara Kurdej-Szatan dla Plotek.pl

Aktorka podkreśliła również, że wątek Asi będzie stale kontynuowany, a gdyby twórcy rozważali usunięcie jej z obsady, już by o tym wiedziała.

Od marca byłam cały czas na planie, aż do lipca, więc to wszystko, co nakręciliśmy teraz będzie w emisji. A potem, nic mi nie wiadomo, że miałby mnie nie być. Myślę, że produkcja by mnie poinformowała, gdyby były takie plany. Barbara Kurdej-Szatan dla Plotek.pl

Jak zatem potoczą się dalsze losy serialowej Asi? Tego dowiemy się z nadchodzących odcinków. "Emka" powróciła z nowymi odcinkami 9 września 2021 roku. Popularny serial Telewizji Polskiej emitowany jest w dotychczasowym paśmie, czyli w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

loader

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Plotek.pl