Zamknij

"Lupin", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon [DATA]

27.09.2022 07:30

Czy będzie 3. sezon serialu "Lupin" na Netflxie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon serialu "Lupin" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Lupin
fot. Emmanuel Gumier/Netflix

"Lupin" na Netflixie, sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon francuskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym nowa produkcja Netflixa przypadła do gustu. Czy będzie 3. sezon "Lupina"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Lupin": w serialu Netflixa pojawi się Sherlock Holmes? Jeden z twórców skomentował sprawę

"Lupin", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu Netflixa?

"Lupin" to serial, który pierwszym sezonem podbił Netflixa. Francuska produkcja skradła serca wielu widzów. Jest to opowieść inspirowana przygodami Arsene'a Lupina. Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która skrzywdziła jego ojca. 

Coraz więcej osób szuka informacji na temat tego, czy pojawi się 3. sezon "Lupina". Omar Sy, odtwórca głównej roli, potwierdza, że jest w planach nakręcenie 3. sezonu francuskiego serialu. 

W serialu występują: Omar Sy, Ludivine Sagnier oraz Clotilde Hesme.

loader

"Lupin": kiedy 3. sezon serialu? [DATA PREMIERY]

Netflix potwierdza 3. sezon serialu "Lupin". Gdy tylko Netflix poda konkretne informacje, to umieścimy je w tym artykule, który będziemy edytować na bieżąco.

Zobacz także: Netflix ogłosił sequel "Enoli Holmes". Millie Bobby Brown i Henry Cavill powracają! [FOTO]

RadioZET.pl/