Zamknij
Lupin 2 Netflix zdjęcia
  • "Lupin" - 2. sezon | Oficjalne fotosy
  • "Lupin" - 2. sezon | Oficjalne fotosy
  • "Lupin" - 2. sezon | Oficjalne fotosy
  • 4 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

"Lupin" to francuski serial Netflixa, który okazał się międzynarodowym hitem. Zaprezentowano pierwsze zdjęcia z 2. sezonu. Kiedy nowe odcinki trafią na platformę?

"Lupin" już niebawem powróci na Netflixa w nim Omar Sy jako Assane Diop, który kontynuuje swoje dążenie do zemsty na potentacie biznesowym odpowiedzialnym za zniszczenie jego ojca. Serwis zaprezentował pierwsze oficjalne fotosy z 2. sezonu "Lupina". 

"Lupin": Netflix pokazał oficjalne zdjęcia z 2. sezonu serialu

"Lupin" to opowieść o sprytnym i niezwykle sprawnym mężczyźnie, który jako nastolatek musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca niesłusznie oskarżonego o przestępstwo przez zamożną rodzinę. Po 25 latach od tych wydarzeń Assane Diop (Omar Sy) przystępuje do zemsty na rodzie Pellegrinich, inspirując się legendarnym Arsènem Lupinem.

Druga porcja odcinków zacznie się dokładnie tam, gdzie rozstaliśmy się z głównym bohaterem po 1. sezonie. Diop walczy już nie tylko o pamięć po ojcu, ale także o najbliższych, którzy znajdują się w coraz większym niebezpieczeństwie. Mężczyzna kontynuuje swoje dążenie do zemsty, jednocześnie robiąc wszystko, by odbić z rąk porywaczy swojego syna.

W marcu 2021 mogliśmy obejrzeć zwiastun 2. sezonu "Lupina". Kolejny przedsmak nowych odcinków dają pierwsze oficjalne zdjęcia, których komplet znajdziecie w galerii powyżej.

fot.

"Lupin" sezon 2/materiały prasowe Netflix

"Lupin" sezon 2 - kiedy premiera na Netflix?

"Lupin" zadebiutował na Netflix w styczniu 2021 roku, szybko zyskując popularność nie tylko we Francji, lecz na całym świecie. Już po miesiącu od premiery osiągnął wynik 70 mln odtworzeń, stając się najpopularniejszą francuskojęzyczną produkcją Netflixa i trzecim najchętniej oglądanym serialem platformy na całym świecie (nie udało mu się pokonać tylko "Wiedźmina" i "Bridgertonów").

Tak fenomenalny odbiór pierwszej części serialu sprawia, że oczekiwania wobec 2. sezonu "Lupina" są bardzo wysokie. Czy twórcom uda się im sprostać? Przekonamy się już niebawem. Porcja 5 nowych odcinków ma trafić na Netflix jeszcze tego lata. O dokładnej dacie premiery poinformujemy już wkrótce. 

RadioZET.pl/Netflix

loader