Zamknij

"Loki" sezon 2: ile odcinków będzie miał serial Marvela?

Sergiusz Kurczuk
22.04.2022 13:59

Drugi sezon serialu "Loki" prawdopodobnie będzie dłuższy od pierwszego. Ile odcinków będzie liczyła nadchodząca produkcja Marvela?

Loki - Tom Hiddleston - kadr z serialu Marvela
fot. Disney+/materiały prasowe

Nowe wieści na temat kontynuacji "Lokiego". Shworunner zdradził, jak długi może być drugi sezon serialu Marvela.

2. sezon "Lokiego" będzie dłuższy niż poprzedni?

W 2021 roku Marvel Studios wystartowało z seriali rozgrywającymi się w tym samym świecie, co produkcje kinowe. Historie w odcinkach, które trafiły na Disney+, nie tylko poszerzyły postacie znane z dużego ekrany, ale również stworzyły podwaliny pod kolejne filmowe superprodukcje. Jednym z najważniejszych seriali Marvela był "Loki", który nie tylko wprowadził multiwersum, ale również Kanga - przyszłego głównego antagonistę superbohaterów.

O tym, że "Loki" doczeka się nowych odcinków, wiadomo od zakończenia pierwszego sezonu. W końcu pojawiły się kolejne informacje na temat produkcji. Portal The Playlist rozmawiał z Michaelem Waldronem - showrunerem produkcji. Pierwszy sezon "Lokiego" składał się jedynie z 6 odcinków. Twórca zdradził, że istnieje szansa, iż drugi sezon będzie nieco dłuższy. Na razie nie potwierdził oficjalnie, ile odcinków przygód Lokiego zobaczymy.

Waldron wyznał też, że twórcy serialu mieli kilka różnych zakończeń pierwszego sezonu. Oryginalne znacznie różniło się od finału, który zobaczyliśmy. Showrunner nie chciał jednak zdradzić, jak wyglądał niewykorzystany pomysł na zamknięcie 6. odcinka.

"Loki" sezon 2: kiedy premiera?

Oprócz Waldrona nad powstającymi odcinkami czuwać będą scenarzysta Eric Martin oraz nowi reżyserzy - Aaron Moorehead i Justin Benson, którzy są odpowiedzialni za inną produkcję Marvela - obecnie emitowany serial "Moon Knight". Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy kontynuację "Lokiego". Fani mają nadzieję, że Tom Hiddleston powróci w roli brata Thora w nadchodzącym filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", który trafi do kin już 6 maja 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/The Playlist

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET