Zamknij

"Loki" - zobacz najnowszy zwiastun nadchodzacego serialu Marvela

06.04.2021 08:41

Marvel Studios zaprezentowało nowy zwiastun serialu "Loki" z Tomem Hiddlestonem. Co trailer mówi na temat nadchodzącej produkcji Disney+?

Thor: Ragnarok - Tom Hiddleston jako Loki - kadr z filmu Marvela
fot. Ferrari Press/East News

Kinowe uniwersum Marvela powiększa się z miesiąca na miesiąc. Nie zakończono jeszcze serialu "Falcon and the Winter Soldier", a już w sieci ukazał się nowy zwiastun "Lokiego" - kolejnej produkcji w odcinkach, która trafi na platformę Disney+.

"Loki" - nowy zwiastun serialu Marvela

Chociaż grany przez Toma Hiddlesona brat Thora zginął w filmie "Avengers: Inifnity War", w "Endgame" powróciła jego wersja z przeszłości. Przebiegły Agardczyk wykradł Tesseract i uciekł w strumień czasu podczas zamieszania. Pierwszy zwiastun "Lokiego" zdradził, że antybohater został przechwycony przez Time Variance Authority - temporalną organizację czuwającą nad ciągłością kontinuum. Wygląda na to, że Loki zostanie agentem TVA.

Nowy zwiastun nie wnosi zbyt wielu informacji na temat fabuły serialu Marvela, więc nadal trudno powiedzieć, co wydarzy się w "Lokim". Jedno jest pewne. Tytułowy bohater odwiedzi różne okresy historyczne i prawdopodobnie ich rozmaite odnogi, by naprawić wszelkie nieprawidłowości czasowe i tym samym odkupić swoje winy.

W drugim zwiastunie nie zabrakło abstrakcyjnego humoru rodem ze snu. TVA wprowadzi do świata Marvela klimat, który był obecny wcześniej w serialu "WandaVision". Produkcja będzie więc odskocznią od bardziej realistycznego "Falcon and the Winter Soldier". W obsadzie oprócz Hiddlestona zobaczymy też Owena Wilsona, który wcieli się w Mobiusa M. Mobiusa - pracownika TVA nadzorującego Lokiego, wzorowanego na podobnej postaci z komiksów Marvela.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

loader

"Loki" - kiedy premiera?

Oprócz Hiddlestona i Wilsona w serialu "Loki" wystąpili Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant. Reżyserką produkcji jest Kate Herron. Za scenariusz odpowiada natomiast Michael Waldron. Premiera już 11 czerwca 2021 roku na platformie Disney+, która wciąż nie doczekała się startu w Polsce.

RadioZET.pl/Youtube
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET