Zamknij

"Loki" powraca z nową zapowiedzią. Premiera serialu Marvela już wkrótce! [WIDEO]

04.05.2021 10:20

Loki Odinson już wkrótce powróci na ekrany, by zabawiać nas przez 6 tygodni z rzędu. Marvel podzielił się najnowszą zapowiedzią serialu, w której widzimy niepublikowane dotąd sceny.

"Loki" powraca z nową zapowiedzią. Premiera serialu Marvela już wkrótce! [WIDEO]
fot. Capital Pictures/East News

Loki jest jedną z najpopularniejszych postaci Kinowego Uniwersum Marvela. Przebiegły i kłamliwy brat Thora zaskarbił sobie sympatię widzów i od 10 lat skrupulatnie powracał w kolejnych odsłonach superbohaterskiego uniwersum. Teraz bóg podstępu zadebiutuje z własnym serialem, który wprowadzi nas w tematykę multiwersum (będącą jedną z gównych osi fabularnych 4 fazy MCU). Zobaczcie najnowszą zapowiedź "Lokiego", która zwiastuje dużo humoru i potencjalną drogę do odkupienia naszego ulubionego (anty)bohatera.

 "Loki" - nowa zapowiedź serialu Marvela

Najnowsza zapowiedź serialu "Loki" prezentuje się następująco:

"Loki" ukaże nam dalsze losy Odisona, który podczas wydarzeń z "Avengers: Endgame" wykradł Tesseract i uciekł, rozszczepiając tym samym rzeczywistość. Schwytany przez Time Variance Authority (w skrócie TVA), temporalną organizację czuwającą nad ciągłością kontinuum, bóg podstępu zmuszony będzie do naprawienia swoich błędów i przywrócenia równowagi we wszechświecie

Choć najnowsza zapowiedź nie zdradza wiele nowego z fabuły, skutecznie przypomina nam, jak humorystyczną postacią potrafi być Loki. Wygląda zatem na to, że czeka nas najzabawniejszy z dotychczasowych seriali Marvela na Disney +.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

"Loki" - kiedy premiera?

Pierwszy odcinek "Lokiego" zadebiutuje na Disney + 11 czerwca 2021 roku. Całość ma liczyć 6 odcinków, które ukazywać się będą w każdy piątek. Choć na obecną chwilę niczego oficjalnie nie potwierdzono, mówi się, że zdjęcia do 2. sezonu wystartują już wkrótce, a produkcja ma liczyć przynajmniej 3. sezony.

W roli głównej powróci Tom Hiddleston, a u jego boku zobaczymy między innymi Owena Wilsona, Gugu Mbatha-Raw, Sophię Di Martino, Wunmi Mosaku i Richarda E. Granta.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET