Zamknij

"Loki" najlepszym serialem Marvela? Pierwsze recenzje zapowiadają świetną rozrywkę

07.06.2021 14:37
"Loki" najlepszym serialem Marvela? Pierwsze recenzje zapowiadają świetną rozrywkę
fot. Capital Pictures/East News

Premiera "Lokiego" tuż, tuż. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje i wygląda na to, że czeka nas wyborna zabawa u boku boga podstępu. 

"Loki" zadebiutuje lada dzień, a część widzów miała okazję zobaczyć przedpremierowo pierwsze dwa odcinki. Wszyscy recenzenci są zgodni - serialowe przygody brata Thora to rozrywka na najwyższym poziomie, która przebija nawet dwa poprzedniej projekty Marvela dla Disney +.

Zobacz także

"Loki" - pierwsze recenzje serialu Marvela

Akcja "Lokiego" rozgrywać się będzie po wydarzeniach z filmu "Avengers: Endgame" i przedstawi dalsze losy tytułowego złoczyńcy, który będzie musiał odpokutować swoje czyny. Krytycy chwalą zarówno scenariusz i reżyserię, jak i aktorstwo ze szczególnym naciskiem na Toma Hiddlestona i Owena Wilsona, których relacja jest ponoć jednym z najlepszych elementów całości. 

Pojawiły się głosy jakoby "Loki" był jeszcze lepszą produkcją, niż ciepło przyjęte "WandaVision" oraz "The Falcon and The Winter Soldier", która zaskakuje, bawi i zapewnia doprawdy wyborną rozrywkę. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odliczać godziny do premiery.

Oto wybrane recenzje pierwszych dwóch odcinków "Lokiego":

Widziałem pierwsze dwa odcinki "Lokiego" i na ten moment go UWIELBIAM. To detektywistyczny serial o podróżach w czasie, który kładzie podwaliny pod multiwersum MCU, a jednocześnie dotyka tematyki tożsamości i konfrontacji z brzydką prawdą o nas samych. Uwielbiam bromance Toma Hiddlestona i Owena Wilsona.

Zaufajcie mi, gdy mówię, że "Loki" jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie dali nam dotąd Disney +, a nawet Marvel Studios. Mrocznie zabawna, zaskakująco filozoficzna opowieść science-fiction z Tomem Hiddlestonem w szczytowej formie jako bóg psot.

Weźcie wszystko, co myśleliście, że wiecie o Lokim i to wyrzućcie, bo ten serial zaskoczy was i zapewni całkowicie nieoczekiwane podejście do MCU. Kochałem "WandaVision" i naprawdę lubiłem "The Falcon and The Winter Soldier", ale wydaje mi się, że to będzie jeden z tych KULTOWYCH projektów Marvel Studios.

"Loki" zadebiutuje już 9 czerwca 2021 roku na platformie Disney +. W roli głównej powróci Tom Hiddleston, a u jego boku zobaczymy między innymi Owena Wilsona, Gugu Mbatha-Raw, Sophię Di Martino, Wunmi Mosaku i Richarda E. Granta.

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?
Rozwiąż quiz

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

QUIZ: jak dobrze znasz filmy Marvela?

W którym filmie po raz pierwszy pojawił się Thanos?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.