Zamknij

"Loki" jest najpopularniejszym serialem świata. Pobił kolejny rekord Marvela

22.06.2021 10:45

"Loki" to najnowsza odcinkowa produkcja od Marvel Studios, która króluje obecnie na platformie Disney +. Według najnowszych danych przygody boga podstępu cieszą się największym zainteresowaniem wśród widzów z całego świata.

"Loki" jest najpopularniejszym serialem świata. Pobił kolejny rekord Marvela
fot. Capital Pictures/East News

"Loki" zadebiutował 9 czerwca 2021 roku i z miejsca stał się międzynarodowym hitem. Serial z Tomem Hiddlestonem w roli głównej ustanowił nowy rekord otwarcia dla produkcji Marvela powstających na potrzeby Disney +, a teraz może pochwalić się kolejnym osiągnięciem. Został bowiem najpopularniejszym serialem świata.

"Loki" najpopularniejszym serialem świata - kolejny rekord Marvela

Jak podaje magazyn Insider, "Loki" cieszy się obecnie największą popularnością spośród wszystkich seriali dostępnych na platformach streamingowych. Według danych zgromadzonych przez serwis Parrot Analytics (który mierzy zainteresowanie i zaangażowanie widzów w daną produkcję), "Loki" wspiął się na szczyt szybciej, niż dotychczasowe seriale Marvela.

loader

"WandaVision" potrzebował aż 14 dni, by zasłużyć na miano najpopularniejszego serialu świata, zaś "The Falcon and The Winter Soldier" dokonał tego w ciągu 8 dni. Tymczasem "Lokiemu" zajęło to dni 7. Wygląda zatem na to, że popularność odcinkowych produkcji Marvela rośnie wraz z każdym kolejnym serialem.

Dowiedzieliśmy się również, że z uwagi na wielki sukces "Lokiego", platforma Disney + postanowiła emitować nowe odcinki seriali w środy, a nie - jak miało to miejsce dotychczas - w piątki. Dotyczy to zarówno produkcji spod szyldu Marvel Studios, jak i tych wchodzących w skład uniwersum Star Wars.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Businessinsider.com