Zamknij

Chris Hemsworth wystąpił w serialu "Loki". Nie uwierzysz w kogo się wcielił! [WIDEO]

12.07.2021 13:06

W piątym odcinku serialu "Loki" gościnnie wystąpił Chris Hemsworth. Aktor, wcielający się w Thora zagrał postać, na którą fani czekali od wielu lat.

Thor: Ragnarok - Chris Hemsworth i Tom Hiddleston - kadr z filmu Marvela
fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Serial "Loki" zbliża się do wielkiego finału, który kryje zapewne wiele ekscytujących niespodzianek. Okazuje się jednak, że w przedostatnim odcinku hitu Marvela pojawił się podwójny, ledwo zauważalny Easter egg stworzony dla fanów komiksowego i filmowego uniwersum, silnie związany z Chrisem Hemsworthem - odtwórcą Thora.

"Loki" - kogo Chris Hemsworth zagrał w serialu Marvela?

"Loki" to do tej pory najciekawsza serialowa produkcja Marvel Studios. Twórcy postanowili odważyć się na naprawdę zaskakujące pomysły, które znacznie poszerzają świat MCU. Piąty odcinek "Lokiego" był rajem dla widzów lubiących wyłapywać różnego rodzaju smaczki i odniesienia.

Na samym początku widzimy, że wymiar zwany Void, do którego trafił Loki, jest swego rodzaju wysypiskiem Wariantów i wszelkich rzeczy z nimi związanych. Nic zresztą dziwnego. Przez lata członkowie TVA wysyłali tam wszystkie istoty, które uznawali za aberrację czasową. Oprócz Helicarierra, statku Dark Aster ze "Strażników Galaktyki", helikoptera Thanosa czy kamiennej głowy niemal boskiego stworzenia znanego jako Living Tribunal, w na dosłownie kilka sekund na ekranie pojawiła się nietypowa wersja Thora.

Mowa o zamkniętym w słoiku żabim bogu piorunów, który nie powinien być niczym dziwnym dla fanów komiksów. Throg, bo tak nazywa się Thor-żaba pojawił się w 364 numerze przygód Odinsona z 1986 roku i został stworzony przez Waltera Simonsona.

Okazuje się, że głosu postaci użyczył sam Chris Hemsworth. Jak podaje portal CBR, informację potwierdziła Kate Herron - reżyserka serialu podczas rozmowy w podcaście ForAllNerds. Na Instagramie audycji pojawił się wycinek ostatniego odcinka, w którym twórczyni opowiada o Throgu i angażu Hemswortha.

Obecność Throga sprawiła, że się zgodził. Prawdę mówiąc, nagraliśmy specjalnie głos Chrisa Hemswortha... To zupełnie nowe nagranie. Nie fragment wzięty z innego filmu.

Easter egg jest więc nie tylko ukłonem w stronę materiału źródłowego i jego fanów, ale również miłośników talentu aktorskiego Chrisa Hemswortha, który od ponad dekady wciela się w gromowładnego asgardzkiego herosa.

loader

"Loki" odcinek 6 - kiedy premiera finału serialu Marvela?

Co czeka nas w ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Lokiego"? O tym przekonamy się już 14 lipca 2021 roku. W serialu w rolach głównych wystąpili Tom Hiddleston, Owen Wilson, Sophia Di Martino, Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong, Eugene Cordero, Sasha Lane, Richard E. Grant oraz Jack Veal. "Loki" jest dostępny na platformie Disney+. Na razie usługa nie jest obecna w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/CBR/ForAllNerds