Zamknij

Liam Hemsworth miał zagrać w "Wiedźminie" od początku? Na castingu był faworyzowany

07.11.2022 18:17

Liam Hesmworth mógł wygryźć Henry'ego Cavilla na samym początku walki o rolę w "Wiedźminie"? Zagraniczne media ujawniają, że aktor od samego początku był brany pod uwagę do roli Geralta.

Liam Hemsworth
fot. AUG/Facetoface/REPORTER/East News

Liam Hemsworth od samego początku miał się wcielić w Geralta z Rivii? Nie milkną kontrowersje z powodu odejścia z serialu "Wiedźmin" Henry'ego Cavilla. Aktor zrezygnował z pracy w produkcji, a od czwartego sezonu jego miejsce zajmie Hemsworth.

Zobacz także: "Wiedźmin", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

Liam Hemsworth miał zagrać w "Wiedźminie" od początku? Na castingu był faworyzowany

Liam Hemsworth został nowym "Wiedźminem", co budzi ogromne emocje wśród fanów serialu Netflixa. Jak jednak podaje portal gazeta.pl, powołując się na portal Redanian Intelligence - o rolę ubiegał się już lata wcześniej, ale twórcy postanowili wybrać Henry'ego Cavilla. Co ciekawe, Cavill, wielki fan twórczości Andrzeja Sapkowskiego, bardzo cieszył się z angażu, jednak porzucił rolę po trzech sezonach.

Na jaw wychodzi, że Hemsworth bardzo chciał się wcielić w Wiedźmina i brał udział w castingach cztery lata temu. Co ciekawe, miał on wtedy przypaść do gustu ekipie produkcyjnej. W momencie, gdy Cavill zrezygnował z roli, ekipa tworząca serial usiadła i jeszcze raz obejrzała nagrania z castingów. W ten sposób wybór padł na Liama Hemswortha. 

"Wiedźmin": kiedy kolejny sezon serialu?

3. sezon serialu "Wiedźmin" będzie miał premierę w 2023 roku na platformie Netflix.

Zobacz także: Twórcy polskiego hitu Netflix nie dostaną tantiem. Wszystko przez stare przepisy

loader

RadioZET.pl/gazeta.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +