Zamknij

"Łasuch", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

30.07.2021 10:00
Łasuch
fot. Kristy Griffin/Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Łasuch" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Łasucha" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

"Łasuch", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie 2. sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Łasucha"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Black Space", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Łasuch", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Łasuch" to serial, który spodobał się wielu użytkownikom Netflixa. Pierwszy sezon miał premierę 4 czerwca 2021 roku. Produkcja opowiada o losach chłopca, Gusa, który jest w połowie człowiekiem, a w połowie jeleniem. Gus odkrywa, że świat został zniszczony. Ostatecznie trafia do rodziny takiej, jak on. 

W serialu "Łasuch" występują: Christian Convery, Nonso Anozie, Will Forte, James Brolin czy Stefania LAVie Owen. 1. sezon serialu "Łasuch" liczy osiem epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Mamy dobrą wiadomość.

"Łasuch", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że serial "Łasuch" będzie miał 2. sezon. Będzie się on składał z 8. epizodów. Na ten moment nie jest znana data premiery. Gdy tylko się to zmieni, podamy tę informację w artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany.

Zobacz także: "Lucyfer", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

RadioZET.pl