Zamknij

„Kto zabił Sarę?“: pierwszy zwiastun finałowego sezonu meksykańskiego hitu Netflixa [WIDEO]

Michał Kaczoń
20.04.2022 15:09
Kto zabił Sarę? - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Kto zabił Sarę?“ to jeden z hitów platformy Netflix. Meksykański serial o zemście i prywatnym śledztwie, cieszy się wielką populanością wśród widzów. Właśnie pojawił się zwiastun nowych odcinków serialu. Kiedy premiera?

Kto zabił Sarę?” (org. „¿Quién mató a Sara?”) to popularny meksykański serial serwisu streamingowego Netflix. Produkcja, która zadebiutowała na platformie w marcu 2021 i z marszu cieszyła się popularnością wśród widzów. Drugi sezon trafił do serwisu już w maju 2021, a teraz doczekaliśmy się nowych odcinków serialu.

Serial utrzymany jest w stylistyce angażującego thrillera i przedstawia historię mężczyzny, który został skazany na 18 lat kary więzienia za zbrodnie, których nie popełnił. Teraz Alex marzy jedynie o zemście na ludziach, którzy wrobili go w morderstwo jego siostry, Sary. Czy misja się powiedzie? Czy Alex wypełni misję zemsty? A może dowie się czegoś niewygodnego o przeszłości Sary? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w nowych odcinkach serialu. Trzeci sezon ma być bowiem finałem opowieści o bohaterach.

„Kto zabił Sarę?”, sezon 3 – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun, zapowiadający świeże odcinki hitowego serialu. Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

„Kto zabił Sarę?”, sezon 3 – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i showrunnerem serialu pozostanę José Ignacio Valenzuela. Na ekranie, po raz kolejny, będziemy mogli oglądać takich aktorów i aktorki jak: Luis Roberto Guzman, Manolo Cardona, Claudia Ramirez, Carolina Miranda, Gines Garcia Millan oraz Ximena Lamadrid.

„Kto zabił Sarę?”, sezon 3 – kiedy premiera?

Finałowe odcinki serialu pojawią się na platformie Netflix już 18 maja.

Czytaj także: M jak Miłość: Fani krytykują pomysł scenarzystów. Anna Mucha jest wściekła? "Straciliście widza" [FOTO]

RadioZET.pl/YouTube

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET