Zamknij

"Kto zabił Sarę?", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

02.04.2021 12:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Kto zabił Sarę?" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Kto zabił Sarę?" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

Kto zabił Sarę
fot. Materiały prasowe Netflix

"Kto zabił Sarę?", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon meksykańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Kto zabił Sarę?"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Sky Rojo", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie? [DATA]

"Kto zabił Sarę?", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Kto zabił Sarę?" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Produkcja pojawiła się na platformie 24 marca 2021 roku. Jest to meksykański serial, który opowiada o losach Alexa. Mężczyzna wychodzi z więzienia po 18 latach odsiadki za zbrodnie, których nie popełnił. Alex marzy o tym, żeby się zemścić na rodzinie Lazcano, która wrobiła go w morderstwo jego siostry, Sary. "Kto zabił Sarę?" to trzymający w napięciu thriller.

W serialu "Kto zabił Sarę?" występują: Luis Roberto Guzman, Manolo Cardona, Claudia Ramirez, Carolina Miranda, Gines Garcia Millan oraz Ximena Lamadrid.

1. sezon serialu "Kto zabił Sarę?" składa się z 10 epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Tak - to już oficjalne.

"Kto zabił Sarę?", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że serial "Kto zabił Sarę?" będzie miał 2. sezon. Nowe odcinki produkcji "Kto zabił Sarę?" trafią na Netflix 19 maja 2021 roku.

Zobacz także: "Nowy wspaniały świat" - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl