Zamknij

Książę Karol i księżna Kamila wystąpili w popularnym serialu. Gdzie można to zobaczyć?

25.05.2022 14:55

Książę Karol i księżna Kamila pojawili się w jednym z specjalnych odcinków najbardziej rozpoznawalnej brytyjskiej telenoweli "EastEnders". Odcinek został poświęcony jubileuszowi 70-lecia panowania Elżbiety II. Na czym dokładnie polegał ich udział w serialu?

Księżna Kamila i książę Karol
fot. Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Książę Karol i księżna Kamila wystąpili w popularnym serialu. To jeden z rzadkich momentów, ponieważ brytyjska rodzina królewska raczej nie uczestniczy w tego typu przedsięwzięciach. Na czym polegał ich udział w telenoweli "EastEnders"?

Zobacz także: "Co robimy w ukryciu" sezon 4: opis fabuły i data premiery komedii o wampirach

Książę Karol i księżna Kamila wystąpili w popularnym serialu

Książę Karol i księżna Kamila są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych osób w Wielkiej Brytanii. Ich życie budzi duże zainteresowanie, jednak brytyjska rodzina królewska na co dzień unika występów w telewizji i dystansuje się od produkcji im poświęconych. Królewska para zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się w specjalnym odcinku telenoweli "EastEnders". Jest on poświęcony celebracji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Warto wspomnieć, że telenowela "EastEnders" jest emitowana od 1985 roku.

Jak podaje "The Guardian", powołując się na królewską korespondetkę, Karol i Kamila zagrali siebie samych. Przedstawiciele rodziny królewskiej w odcinku "EastEnders" pojawią się na imprezie dla mieszkańców Albert Square, by świętować jubileusz Elżbiety II. Organizatorem wydarzenia jest Mick Carter, w którego wciela się Danny Dyer. Bohater będzie usiłował przekonać sąsiadów, że na imprezie pojawią się ważni członkowie rodziny królowej. Nikt mu nie wierzy - do czasu, gdy na miejsce faktycznie przybędzie Kamila z Karolem. 

Na ten moment nie jest jednak pewne, jakie kwestie wypowie książeca para. Udostępniono jednak pamiątkowe zdjęcie.

"EastEnders": gdzie obejrzeć odcinek z księżną Kamilą i księciem Karolem?

Specjalny odcinek "EastEnders" z księżną Kamilą i księciem Karolem zostanie wyemitowany 2 czerwca na BBC One. Niestety, serial nie jest dostępny w Polsce.

loader

Zobacz także: "Erynie": czy serial Netflixa i TVP powstanie? Pojawiają się nowe głosy

RadioZET.pl/theguardian.com

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS