Zamknij

"Kruk. Czorny woron nie śpi" - ZA DARMO przez tydzień. Zobacz nowy serial Canal+ bez opłat

16.07.2021 13:28

Stacja Canal+ postanowiła udostępnić za darmo pierwszy odcinek swojego nowego serialu kryminalnego "Kruk. Czorny woron nie śpi". Kiedy można go obejrzeć bez opłat?

Kruk. Czorny woron nie śpi - Michał Żurawski - kadr z serialu
fot. Canal+/Materialy prasowe

Na Canal+ i na Canal+ Premium można oglądać całkowicie za darmo debiutancki odcinek serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi", będącego kontynuacją produkcji kryminalnej "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Do kiedy obowiązuje oferta w ramach otwartego okna?

"Kruk. Czorny woron nie śpi" za darmo na Canal+

W 2018 roku zadebiutował pierwszy sezon serialu "Kruk" - trzymającej w napięciu historii śledztwa prowadzonego na Podlasiu przez doświadczonego przez życie komisarza Adama Kruka. Po trzech latach od zakończenia produkcji przyszła w końcu pora na jej ciąg dalszy zatytułowany "Kruk. Czorny woron nie śpi".

Premiera serialu odbyła się 9 lipca 2021 roku na Canal+ i Canal+ Premium. Z tej okazji postanowiono dać szansę osobom, które nie są abonentami platformy, na obejrzenie pierwszego odcinka nowego "Kruka" w ramach otwartego okna. Oznacza to, że przez najbliższy tydzień - od 16 do 23 lipca 2021 roku debiutancki odcinek serialu można oglądać całkowicie bez żadnych opłat. Pozostałe odcinki będą dostępne jedynie po wykupieniu dostępu do Canal+ lub Canal+ Premium.

"Kruk. Czorny woron nie śpi" - o czym jest serial?

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Adam porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agresją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równolegle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

"Kruk. Czorny woron nie śpi" - kiedy premiera kolejnych odcinków?

Nowe odcinki serialu "Kruk. Czorny woron nie śpi" będą trafiać na Canal+ i Canal+ Premium co tydzień w piątki. Premiera drugiego odcinka odbędzie się 16 lipca o godzinie 21:00. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca. Za scenariusz odpowiada Jakub Korolczuk. W rolach głównych wystąpili Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik i Leszek Lichota.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Canal+