Zamknij

"Kozacka miłość" powtórzyła sukces "Zniewolonej"? Serial idzie na rekord

07.12.2020 12:59
Kozacka miłość
fot. Materiały prasowe TVP

"Kozacka miłość" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Serial podbija serca Polaków i już teraz idzie na rekord oglądalności. Czy przebije sukces "Zniewolonej"? Zdradzamy szczegóły i podajemy, kiedy można go obejrzeć.

"Kozacka miłość" powtórzyła sukces "Zniewolonej"? Serial idzie na rekord oglądalności. To kolejny wielki hit Telewizji Polskiej, który przyciąga przed ekrany miliony widzów. Tym razem jest to rosyjsko-ukraińska produkcja - melodramat kostiumowy, przedstawiający losy dwóch kobiet. Czy "Kozacka miłość" pobiła już rekord "Zniewolonej"? I kiedy można oglądać serial? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Kozacka miłość - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP2? 

"Kozacka miłość" powtórzyła sukces "Zniewolonej"? Serial idzie na rekord

Portal wirtualnemedia.pl podał dane dotyczące nowego serialu TVP. Mowa o "Kozackiej miłości", która z marszu stała się hitem stacji i skradła serca polskich widzów. Już teraz mówi się o tym, że "Kozacka miłość" przyciąga przed ekrany więcej widzów, niż rodzime seriale, a do tego może powtórzyć ogromny sukces innej ukraińskiej produkcji, czyli serialu "Zniewolona".

Według danych zebranych przez wirtualnemedia.pl - pierwsze cztery epizody "Kozackiej miłości" obejrzało ponad 1,75 mln widzów. Przypominamy, że serial zadebiutował na antenie TVP 2 30 listopada 2020 roku. Serial składa się z 270 epizodów. Do popularności "Zniewolonej" jeszcze mu brakuje, ale biorąc pod uwagę, że fabuła dopiero się rozkręca, to może się jeszcze zmienić.

"Kozacka miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Kozacka miłość" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45 na antenie TVP2. TUTAJ można znaleźć streszczenia wszystkich odcinków "Kozackiej miłości".

Zobacz także: "Kozacka miłość" – odcinek 7 - STRESZCZENIE - Aliona spodobała się Ilji [8.12] 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl