Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 268 - STRESZCZENIE. Nikoła zmartwychwstał. Świętujmy! [21.01]

20.01.2022 09:33
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 268. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 268 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 268. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 268 – STRESZCZENIE

Streszczenie 268. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła i Olga jadą do stanicy. Niespodziewane pojawienie się mężczyzny, którego uważano za zmarłego, staje się przyczynkiem do hucznej zabawy całego miasteczka. Oksana nie potrafi jednak cieszyć się z innymi. Przeszkadza jej obecność Olgi. Wkrótce udaje się jednak ocieplić relacje rodzinne.

Leżniow zwierza się Gruszeńce. Opowiada dziewczynie miłosną historię ze swojego życia, która doprowadziła go do pojedynku w Petersburgu. Kobieta okazuje zrozumienie. Zapewnia go też o swoim uczuciu. W tym samym czasie Gładysz pokazuje Gioruchinowi jak posługiwać się bronią. Jest też przekonany, że Anfisa planuje intrygę, chcąc zabić Leżniowa. Kobieta jednak zaprzecza.

Alona, niedługo przed swoim wyjazdem za granicę, po raz ostatni odwiedza zajazd, żeby pożegnać się z tym miejscem. Koźma zaś spotyka Marysię w stepie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "BrzydUla" znika z anteny? Pojawiły się nowe informacje dotyczące losu serialu

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP