Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 267 - STRESZCZENIE. Wyznanie Leżniowa [20.01]

19.01.2022 12:03
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 267. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 267 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 267. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 267 – STRESZCZENIE

Streszczenie 267. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Alona stawia się w stanicy z propozycją nie do odrzucenia, skierowaną do Kiriuszy. Kobieta proponuje, by razem wyjechali za granicę. Na dodatek próbuje namówić mężczyznę na rozpoczęcie studiów medycznych. Fiodor tymczasem postanawia się finalnie pogodzć się z Oksaną. Duniasza natomiast zdaje sobie sprawę, że nie potrafi żyć bez Wasilija. Anfisa znajduje się w dziwnym położeniu. Nieoczekiwana śmierć Pankowa diametralnie zmienia jej stosunek do życia. Leżniow natomiast zbiera się wreszcie na odwagę i wyznaje miłość Gruszeńce. Jak zareaguje dziewczyna?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix kasuje kolejny program. Nie będzie nowych odcinków „Gotowania z Paris“

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP