Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 266 - STRESZCZENIE. Gruszeńka wątpi w szczerość Leżniowa [19.01]

18.01.2022 13:21
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 266. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 266 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 266. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 266 – STRESZCZENIE

Streszczenie 266. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Leżniow pojawia się w teatrze, aby wejść na scenę i odegrać swoją rolę w spektaklu. Gruszeńka wątpi jednak w jego szczerość. Mężczyźnie udaje się ją jednak przekonać, co do swoich dobrych intencji.

Fiodor tymczasem liczy na to, że stary ataman mu w końcu wybaczy. Nie jest jednak gotowy, by jeszcze raz, tym razem oficjalnie, przepraszać mężczyznę. W tym samym czasie Stiepan stawia się nieoczekiwanie w Ustiażynie, gdzie dowiaduje się, że nie jest już poszukiwany. Olga i Nikoła pragną jak najszybciej się z nim spotkać.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix kasuje kolejny program. Nie będzie nowych odcinków „Gotowania z Paris“

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP