Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 265 - STRESZCZENIE. Leżniow amantem [18.01]

17.01.2022 12:14
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 265. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 265 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 265. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 265 – STRESZCZENIE

Streszczenie 265. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Leżniow próbuje przejrzeć niecne plany Anfisy i przeciwdziałać w porę jej nietypowym zamiarom. W związku z tym zgadza się przyjąć rolę amanta w spektaklu. Kobieta, obawiając się, że jej intryga została ujawniona, decyduje się włączyć do sprawy Pankowa i skorzystać z jego pomocy. Lebieda tymczasem postanawia wypuścić Koźmę i Kiriuszę. Kirył ma zaś nadzieję, że Serafim i Luba wybaczą mu jego nietypowe zachowanie, za które kilkakrotnie już przepraszał. Stiepan natomiast w tajemnicy odwiedza grób matki. Gruszeńka, zauważając, że mężczyzna jest w gorszym stanie, próbuje go pocieszyć i wesprzeć.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Świat się zmienił. Internauci są zaskoczeni, że "Złotka" są młodsze od Carrie Bradshaw [FOTO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP