Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 264 - STRESZCZENIE. Anfisa przyznaje się do zamachów [17.01.22]

14.01.2022 11:32

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 264. odcinku serialu?

Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 264 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 264. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 264 – STRESZCZENIE

Streszczenie 264. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Anfisa planuje nową intrygę. Wyjawia Leżniewowi, że tak naprawdę to ona stoi za zamachem na jego życie. Działała wprawdzie z polecenia Kolewanowa, ale sam plan działania był jej pomysłem. Rozmawia też o innych przewinieniach mężczyzny. Równocześnie oferuje Leżniewowi pomoc w poprawieniu pewnej sceny w sztuce, a także główną rolę w spektaklu.

Rozalia natomiast kłóci się z Kuczniewem. Adwokat zamierza zemścić się na Anfisie.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Gentefied": Netflix kasuje serial po dwóch sezonach. Kolejna produkcja do odstrzału

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP