Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 263 - STRESZCZENIE. Kiriusza uczniem Serafima [14.01.22]

Michał Kaczoń
13.01.2022 11:36

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 263. odcinku serialu?

Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 263 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 263. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 263 – STRESZCZENIE

Streszczenie 263. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Kirusza zostaje uczniem Serafima. Nikoła i Olga czekają zaś na Stiepana w Ustiużynie. Wkrótce dowiadują się, że Alona i Ilja wyjechali za granicę. Soroka, nie mogąc znaleźć pracy, ucieka się do kradzieży. Wtedy Kuczniew lituje się nad mężczyzną i oferuje mu pracę w charakterze pomocnika. Kiriusza opuszcza zaś stanicę, by wyruszyć na poszukiwania lekarstwa na chorobę Alony. Poprzysięga, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by wyleczyć kobietę.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP