Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 262 - STRESZCZENIE. Kozaczki kontra Kocacy [13.01.22]

Michał Kaczoń
12.01.2022 14:20

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 262. odcinku serialu?

Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 262 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 262, odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 262 – STRESZCZENIE

Streszczenie 262. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Leżniow wraca do Konstantynowa i niedługo po przyjeździe natyka się na Gruszeńkę. W tym samym czasie Gładysz próbuje przekonać Onurfienkę, aby Sofia została pochowana na koszt państwa we wspólnym grobie. Gruszeńka zamierza zaś sama zdobyć środki na pogrzeb. Leźniow ofiarowujej jej potrzebne pieniądze z pomocą Łukierii.

W stanicy dochodzi zaś do groźnego sporu między Kozaczkami a Kozakami. Kto wygra? Wasilij w tajemnicy wspiera zaś Dunię w pracach gospodarskich.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP