Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 260 - STRESZCZENIE. Nikoła (znów) zaginął! [11.01.22]

10.01.2022 10:45

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 260. odcinku serialu?

Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 260 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 260, odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 260 – STRESZCZENIE

Streszczenie 260. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Nikoła zaginął! Żona bezskutecznie poszukuje mężczyzny. W tym samym czasie Kuczniew próbuje odnaleźć tajną skrytkę w domu matki Stiepana, a Olga dowiaduje się, że Kolewanow miał odegrać złowieszczą rolę w historii Bułygi – maniaka, który grasował w miasteczku. Kobieta nie wie, że mężczyzna, wraz z Anfisą szykują już kolejną intrygę.

Do cyrkułu dociera zaś pismo w sprawie rozwodu Stiepania i Marysi. W teatrze zaś dochodzi do kolejnych napięć. Początkujące aktorki wciąż wchodzą sobie w drogę i działają na przekór, byle tylko zrobić innej aktorce na złość. 

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Benedetta": polscy katolicy domagają się wycofania filmu: "Własna matka w scenach pornograficznych"

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP