Zamknij

Kozacka miłość - odc. 185 - STRESZCZENIE. Stiepan zaczyna podejrzewać Marysię o morderstwo [20.09]

16.09.2021 21:41

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 185. odcinku serialu?

Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 185 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 185. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 185 – STRESZCZENIE

Streszczenie 185. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Alona wyznaje Ilji, że wciąż kocha Stiepana. Mężczyzna nie zraża się jednak jej słowami i próbuje przekonać ją, by dała jeszcze jedną szansę ich związkowi i zapomniała o przeszłości.

Gładysz tymczasem przychodzi na wizytę do Goriuchina. Okazuje się, że mężczyzna stawia policjantom ultimatum. Będzie współpracować tylko jeśli wcześniej będzie mógł rozmówić się z Aloną. W tym samym czasie Marysia sugeruje Lizie, że Timofiej ją zdradza i uwikłał się w niezdrowy romans. Poruszona tą wiadomością kobieta wdaje się w burzliwą kłótnię z ukochanym. Stiepan natomiast prowadzi przesłuchania w stanicy. W ich wyniku dochodzi do wniosku, że to Marysia mogła mieć związek z zabójstwem. Co zrobi z tą informacją?

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: Netflix: powstaje oparty na faktach serial o sekcie. W roli głównej gwiazda "Kości"

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP