Zamknij

"Kozacka miłość" - odcinek 183 - STRESZCZENIE. Soroka kochankiem Galiny? [16.09]

15.09.2021 13:51
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 183. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 183 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 183. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 183 – STRESZCZENIE

Streszczenie 183. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Bułyga powołuje się przed Anfisą na ich wspólną przeszłość. Chce w ten sposób wyprosić na niej pomoc i udzielenie schronienia. W tym samym czasie Soroka, chcąc uchronić Galinę przed karą więzienia, publicznie wyznaje, że jest jej kochankiem. Olga zarzuca mężowi, że niepotrzebnie się naraża. Stiepan natomiast przekazują Gładyszowi zebrane przez siebie dowody winy Kolewanowa. Gładysz boi się je jednak wykorzystać, myśląc, że jego reputacja może zostać w ten sposób zszargana. Próbuje więc w inny sposób dowieść swojej niewinności.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Plotkara“: Reboot i oryginalny serial trafią na HBO GO. Znamy datę premiery [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP