Zamknij

Kozacka miłość - odc. 270, OSTATNI – STRESZCZENIE. Jaki koniec dla Marysi i Stiepana? [25.01]

21.01.2022 11:48
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w ostatnim, 270. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 270, ostatni – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 270. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 270 – STRESZCZENIE

Streszczenie ostatniego, 270. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco:

Gioruchin w trakcie spektaklu strzela z broni, nie zdając sobie sprawy, że w środku znajdują się prawdziwe naboje. Okazuje się bowiem, że taki był plan Anfisy od samego początku – doprowadzić do śmierci Leżniowa na scenie. Na szczęście mężczyzna nie celował bezpośrednio w kolegę, więc Leżniowowi udaje się przeżyć. Informuje także wszystkich, że taki był ewidentny plan Anfisy od samego początku. Kobieta zdając sobie sprawę z konsekwencji swojej intrygi, postanawia uciec z Gładyszem z miasta.

Na posterunku zachodzą zmiany. Anikiejew zostaje nowym naczelnikiem. Onufrijenko marzy o rozpoczęciu prawdziwej aktorskiej kariery. Dzięki zasłudze Siemionowa w ręce policjantów trafia tajemniczy list, podpisany inicjałem „M”. W środku znajduje się groźba o wyjawieniu zbrodni lokalnego przestępcy. Policjanci w towarzystwie Kozaków jadą w wyznaczone w liście miejsce. Szybko odkrywają, że zbrodniarzem był Kolewanow, który zostaje śmiertelnie ranny w czasie obławy.

Z Sankt-Petersburga przychodzi pozwolenie na oficjalny rozwód Stiepana i Marysi. Oboje są wolni, by jako osoby niezwiązane oficjalnymi więzami, samodzielnie ruszyć dalej w świat.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL. Warto zauważyć, że od środy 26 stycznia rozpocznie się emisja serialu "Stepowa miłość", w której jedną z bohaterek jest Marysia Sotnyk, świeżo rozwiedziona po finale "Kozackiej miłości" i gotowa na nowe miłosne uniesienia.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP