Zamknij

Kozacka miłość - odc. 269 - STRESZCZENIE. Goriuchin oddaje strzał ze sceny. Prawdziwą bronią [24.01]

20.01.2022 10:32
Kozacka miłość - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Kozacka miłość” to nowa propozycja serialowa z ramówki TVP2. Jest to serial produkcji rosyjsko-ukraińskiej, rozgrywający się na przełomie XIX i XX wieku, na ukraińskiej prowincji. Główną bohaterką jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, otoczona tam troskliwą ojcowską miłością. Co wydarzy się w 269. odcinku serialu?

Kozacka miłość” to nowa propozycja TVP2. Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w najnowszym odcinku?

„Kozacka miłość”, odc. 269 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Kozacka Miłość"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 269. odcinek serialu "Kozacka miłość" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Kozacka miłość”, odcinek 269 – STRESZCZENIE

Streszczenie 269. odcinka serialu „Kozacka miłość” prezentuje się następująco: 

Marysia informuje Koźmę o okrucieństwach, których dokonuje Kolewanow. Gładysz finalnie odkrywa zaś najnowszą intrygę Anfisy. Robi, co w jego mocy, by powstrzymać ją od zabicia Leżniowa. Rychło w czas, bo w teatrze trwają już nerwowe przygotowania do premiery spektaklu.

Marysia postanawia spotkać się z Kolewanowem w środku nocy. Nie wie, że są obserwowani przez Kiriuszę.

Gruszeńka wciąż niepokoi się Leżniowa, choć nie może pojąć, dlaczego zrodziły się w niej takie emocje. Wkrótce wszystko stanie się jasne. W trakcie premiery na scenie Goriuchin oddaje strzał z broni, nie wiedząc, że tak naprawdę strzela prawdziwymi nabojami. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kozacka miłość” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Kozacka miłość” będą emitowane na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18.45. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Behawiorysta": hasło "J***ć PiS" w nowym serialu TVN [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP