Zamknij

Koniec "19+". Jaki serial zajmie miejsce popularnej produkcji?

Roksana Orlicka
08.04.2022 12:40

"19 +" to produkcja, która była emitowana od 2016 roku. Jak podają wirtualnemedia.pl - serial doczeka się zakończenia. Są już plany dotyczące produkcji, która zastąpi hit stacji TVN. Co już wiadomo na temat nowego projektu i kiedy zostanie wyemitowany ostatni epizod "19 +"?

Obsada serialu 19 plus
fot. Jakub Kaminski/East News

Koniec "19+". To już oficjalne, że serial doczeka się ostatniego odcinka. Informacje o tym, że popularna produkcja TVN nie będzie już emitowana, pojawiały się od jakiegoś czasu. Jaki serial zajmie miejsce popularnej produkcji?

Zobacz także: „Ukraińcy”: TVP wyemituje serial dokumentalny o migrantach zza wschodniej granicy

Koniec "19+". Jaki serial zajmie miejsce popularnej produkcji?

"19 +" zakończy się na 11. sezonie - taką informację podał portal wirtualnemedia.pl, który dotarł do twórców serialu. "19 +" to produkcja typu scripted-docu. Przedstawia ona historię grupy przyjaciół, która wchodzi w dorosłość. "19 +" wyróżnia się w Polsce przede wszystkim formułą - sceny, które obserwują widzowie, są komentowane na wideoblogu Melanii, jednej z głównych bohaterek serialu.

Wiosną 2020 roku serial został przeniesiony ze stacji TVN do TVN 7 i wtedy pojawiły się pierwsze plotki dotyczące końca produkcji. Co ciekawe, wirtualnemedia.pl podają, że twórcy serialu "19 +" pracują nad nowym projektem, w którym ma pojawić część obsady z "19+". Aktualnie nie są znane żadne szczegóły, poza tym, że serial miałby trafić na antenę jesienią 2022 roku.Szefowa TVN7, Katarzyna Mazurkiewicz, zdradziła wirtualnymmediom.pl, że aktorzy z popularnego serialu będą też angażowani do innych projektów.

Co spowodowało, że TVN rezygnuje z jednego z najpopularniejszych seriali codziennych? Przede wszystkim fakt, że aktorzy dojrzeli, niektórzy zbliżają się już do trzydziestki i trudno udawać, że są nastolatkami.

loader

"19 +": kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu na TVN 7?

TVN 7 emituje 11. sezon serialu "19 +". Można go oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55. Na ten moment nie podano konkretnej daty końca serialu. Można się spodziewać, że ostatni odcinek zostanie wyświetlony w czerwcu. Na szczegóły przyjdzie jednak poczekać.

Zobacz także: "Odwilż", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na HBO Max? [DATA]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET