Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Rozpoczęcie roku szkolnego

20.09.2021 11:16
Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

„Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 9 Serial Polsatu. „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” to opowieść o kobiecie, która po latach urlopu macierzyńskiego, podczas którego wychowywała czwórkę dzieci, wraca do pracy. Powrót wiąże się z nowymi wyzwaniami. W krókim opisie fabuły warto zauważyć, że: Maria jest rozdarta. Kobieta nie potrafi zdecydować z kim powinna się związać na stałe. Jest rozdarta między swoim sąsiadem i od niedawna także kochankiem Łukaszem a byłym mężem, z którym choć się rozwiodła, to nadal czuje do niego silne uczucie. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdyż w życiu kobiety pojawia się także tajemniczy mężczyzna – to znajomy z pracy, podkomisarz Krzystof Dębski. Czy Maria będzie wiedziała co zrobić? Do jej zespołu dołącza charyzmatyczna laborantka, Alina. Czy kobieta będzie miała dla bohaterki jakąś cenną radę? Maria nie wiem czy powinna angażować nowo poznaną koleżankę w rozterki swojego życia miłosnego, ale potem myśli sobie: a co mi szkodzi zapytać? Jak rozwiąże się dylemat Marii?

„Komisarz Mama” – odcinek 9 – STRESZCZENIE

Streszczenie 9. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Maria przyjeżdża z synami do szkoły na uroczystość rozpoczęcia roku. Przed wejściem spotyka Andrzeja, który deklaruje, że chciałby być bardziej zaangażowany i obecny w życiu swoich dzieci.

W pracy natomiast badana jest sprawa napaści na terapeutę z ośrodka uzależnień. Mężczyzna był ofiarą napaści, gdy pewnego wieczoru zasiedział się w pracy, a ktoś ugodził go kamienną figurką anioła. Gdy mężczyzna odzyskał przytomność wiele godzin później, był w ciężkim stanie. Policja powiadamia o zdarzeniu partnerkę terapeuty oraz jego siedmioletnią córkę. Czy komisarz Maria i jej ekipa odkryje kto stoi za zamachem na życie mężczyzny? Rozpoczyna się śledztwo.

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

9. odcinek serialu można będzie obejrzeć w następujących terminach: piątek 24 września o 20.00 na Polsat Seriale oraz w sobotę 25 września o 16.00 (Polast Seriale) i 25 września o 18.00 na Polsat 2. Nowe odcinki, od epizodu nr 12 emitowane będą zaś co środa o 21.05 na kanale Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: Henry Cavill na nowym zdjęciu z 2. sezonu "Wiedźmina". Zdradza coś z fabuły? [FOTO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl