Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 15 - STRESZCZENIE. Morderstwo na statku [20.10]

11.10.2021 10:34
Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

„Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 16. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 15 – STRESZCZENIE

Streszczenie 16. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Ekipa Marii zajmuje się sprawą morderstwa młodej kobiety, pracującej w firmie produkującej perfumy. Miała zostać otruta. Stróże prawa podejrzewają, że mogła zdradzać pomysły konkurencji. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że w firmie doszło niedawno do tragedii. W trakcie rejsu statkiem, maszyna zatonęła, w trakcie przewożenia pracowników. Jednym z nich był wiceprezes firmy. Sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się, że zatonięcie statku mogło mieć bezpośredni związek z morderswem.

W życiu prywatnym Marii również wiele się dzieje. Gdy Łukasz i Andrzej wyjeżdżają z miasta, kobieta czuje się niezwykle samotna, nie mogąc spędzać wolnego czasu z jednym z nich. Co ciekawe – nieobecność rywali, stara się wykorzystać Piotr, również zadurzony wkobiecie. Próbując doprowadzić do spotkania z wybranką, decyduje się okłamać komisarza.

Komisarz Mama” – kiedy emisja? 

16. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 20 października o 21.05 na antenie Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: Seriale i filmy na Netflixie, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl