Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 15 - STRESZCZENIE. Śmierć na plaży [13.10]

06.10.2021 15:16

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat/Aleksandra Mecwaldowska

„Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 15. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 15 – STRESZCZENIE

Streszczenie 15. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Maria i jej współpracownicy rozpracowują zagadkę morderstwa młodej kobiety, której zwłoki znaleziono na plaży. Roma dostrzega przy ciele ofiary klucz hotelowy, więc ekipa właśnie tam rozpoczyna poszukiwania. Okazuje się, że denatka była nauczycielką z zakładu karnego, mieszkającą na osiedlu domków letniskowych.

Szybko okazuje się, że sprawa związana jest ze śledztwem komisarza Dębskiego, który bada trop sprawcy napadu na kasyno. W jaki sposób sprawy są powiązane? I kto przejmie dowodzenie w sprawie, gdy obie połączą się w jedną? Na te pytanie Maria będzie musiała znać odpowiedź.

W jej życiu prywatnym również jest kolorowo. Musi zdecydować w jaki sposób podzielić terminarz opieki nad dziećmi z byłym mężem, zwłaszcza że ten wyprowadza się do Gdańska. Na dodatek były zawodowy rywal znienacka zaprasza ją na randkę. Czy powinna skorzystać z zaproszenia?

loader

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

15. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 13 października o 21.05 na antenie Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: Najlepsze koreańskie filmy i seriale. Wśród nich "Parasite" i "Squid Game" [ZDJECIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl