Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 13 - STRESZCZENIE. Maria na tropie zaginionej pani weterynarz [29.09]

22.09.2021 16:04

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 13. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 13 – STRESZCZENIE

Streszczenie 13. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Grupa komisarz Marii zajmuje się sprawą zaginięcia pani weterynarz, prowadzjącej fundację zajmującą się ratowaniem koni wysyłanych na rzeź. Zniknięcie kobiety zgłosiła jej córka. Dziewczyna odnosi jednak wrażenie, że stróże prawa bagatelizują jej obawy. Na scenę wkracza pełna empatii Maria, która od razu odwiedza męża zaginionej i wypytuje go o kontakty z żoną. Mężczyzna twierdzi, że kobieta wyjechała ratować kolejne zwierzę, a jej nieobecność nie powinna nikogo dziwić. Zdarza się bowiem nie pierwszy raz. Maria jednak nie ufa zapewnieniom mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że miała rację. Karol ma historię dopuszczania się do przemocy domowej. Niestety ten trop nie prowadzi do żadnego nowego odkrycia. Aż w wyniku zrządzenia losu dochodzi do dramatycznego w skutkach zwrotu akcji. Maria i jej ludzie będą musieli wygrać wyścig z czasem. Czy im się powiedzie?

loader

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

13. odcinek serialu dostępny będzie w środę 29 września o godzinie 21.05 na antenie Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: NETFLIX: „Książęta“ wznowieni na 2. sezon. Co już wiemy o nowych odcinkach serialu? [WIDEO]

RadioZet.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl