Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 12 - STRESZCZENIE. Walki grafficiarzy [22.09]

21.09.2021 17:20

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. Pawel Wodzynski/East News

„Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 12. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

Serial skupia się na harcie kobiecego ducha i wierze w dążeniu do celu. Po powrocie do pracy, dawni współpracownicy nie traktują bowiem Marii poważnie. Czekają aż złamie się pod ciężarem pracy w policji. Prawda jest jednak taka, że dzięki adrenalinie i dawne emocji, kobieta totalnie odżyła. Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Komisarz Mama”? Sprawdziliśmy.

„Komisarz Mama” – odcinek 12 – STRESZCZENIE 

Stresczenie 12. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Maria oraz tzw. jej ludzie, zaczynają własne śledztwo w sprawie zabójstwa byłego grafficiarza. W sprawie obecne właściciela firmy sprzątającej nic bowiem nie znajduje się na swoim miejscu. Zwłoki Pawła Stasika znaleziono pod mostem, w towarzystwie graffiti, które stworzył przed laty. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został zaatakowany przez innego artystę ulicznego z pseudonimem Kot.

W śledztwie, w ramach wolontariatu pomaga Eryk Glinka, który postanawia zinfiltrować środowisko ulicznych twórców. Zdradza Marii przejmującą historię o rozpadzie znajomości między trzema kolegami, których drogi rozeszły się po latach. Jednym z nich był zamordowany niedawno Paweł. Może dawni znajomi będą coś wiedzieć o sprawie? Okazuje się, że mężczyzna został uznany za zdrajcę. Wynikało to z tego, że Paweł miał niszczyć graffiti innych artystów.

Poza godzinami pracy, Eliza, córka Marii zaczyna dawać się jej we znaki. Nastolatka dołącza do grupy buntowników szkolnych, przez co zostaje zatrzymana i spisana przez policję.

loader

„Komisarz Mama” – gdzie i kiedy oglądać? 

Nowe odcinki serialu emitowane będą w każdą środę o godzinie 21.05 na antenie Polsat. Dotychczasowe odcinki wyemitowane zostaną zaś w terminie: 13.09-21.09 na innych dedykowanych kanałach Polsatu. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZet.pl/Teleman.pl