Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Anonimowy troll wyznacza termin śmierci odbiorców maila

21.09.2021 17:00
Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

Komisarz Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 11. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 11 – STRESZCZENIE 

Streszczenie 11. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Nieznany nadawca rozsyła pacjentom oddziału kardiologicznego maile, w których informuje ich i wyznacza termin ich śmierci. Sprawę bada zespół komisarz Marii. Jednym z pokrzywdzonych jest właściciel żwirowni, który nie traktuje wiadomości, ani ostrzeżeń policji na poważnie. We wskazanym jednak przez anonimowego nadawcę terminie, nieoczekiwanie przestaje działać defibrylator ofiary, co prowadzi do nagłego zgonu.

Maria i Piotr dochodzą do wniosku, że na oddziale ktoś celowo uszkadza sprzęt. Ordynator decyduje się na pomoc adwokata. Traf chce, że na swojego reprezentanta wybiera matkę Piotra, lokalną gwiazdę palestry – Aleksandrę Branicką. Tymczasem kolejny pacjent otrzymuje wiadomość z terminem swojej zbliżającej się śmierci. Czy grupa Marii odkryje kto stoi za groźnym procederem zanim będzie za późno? Czas, po raz kolejny, nie jest po stronie stróżów prawa. Zaczyna się kolejna wariacka walka z czasem.

W życiu prywatnym Marii, dzieją się równie dynamiczne rzeczy. Kobieta spiera się z (byłym) mężem na temat przyszłości jednego z ich synów, Julka. Kobieta jest tak poirytowana rozmową z Andrzeje, że wpada także w konflikt z Łukaszem i obcesowo przerywa z nim randkę. Stres nie jest jej przyjacielem.

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

Powtórkowa emisja 11. odcinka serialu dostępna będzie w niedzielę 3 października o godzinie 18.00 na antenie Polsat 2. Nowe odcinki serialu emitowane są zaś co środy na głównym paśmie Polsatu. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/Teleman.pl/Telemagazyn.pl