Zamknij

"Komisarz Mama" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Halina rzuca pracę

21.09.2021 16:56
Komisarz Mama - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat

„Komisarz Mama“ to tegoroczna propozycja Polsatu. Serial kryminalny z wątkami obyczajowymi, w którego centrum znajduje się samotna matka czwórki dzieci. Format zachwycił telewidzów, którzy otrzymali niedawno nową porcję odcinków. Wiemy, co wydarzy się w najnowszym.

„Komisarza Mama” – STRESZCZENIE odcinka nr 10. Serial Polsatu „Komisarz Mama” zadebiutował na ekranach naszych telewizorów na początku 2021 roku, szybko zyskując przychylność publiczności. Widzowie pokochali Marię Matejko, w którą brawurowo wciela się Paulina Chruściel oraz jej liczne perypetie, związane z łączeniem pracy zawodowej i wychowanie czwórki dzieci.

„Komisarz Mama” – odcinek 10 – STRESZCZENIE

Streszczenie 10. odcinka serialu „Komisarz Mama” prezentuje się następująco:

Dwudziestokilkuletni student ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Chłopak wynajmował pokój u wiekowej kobiety. Jego ciało znaleziono w jeziorze, przebite harpunem. Grupa Marii Matejko prowadzi sprawę. Policjanci odkrywają, że emerytka dorabia sobie do emerytury, piekąc ciasteczka z marihuaną. To sprawia, że wysnuwają poszlakę, iż młody chłopak mógł być dilerem starszej pani. W kręgu podejrzanych pojawia się zakochany we Francesce siedemdziesięcioletni artysta. Czy policja trafi na odpowiedni trop?

Po powrocie do domu Maria unika rozmów z Andrzejem i Łukaszem o przyszłości. Z tyłu głowy ciągle wraca do niej jednak, że miała załatwić z mężem ważną sprawę. Wreszcie decyduje się poprosić go o rozwód.

W tym samym czasie Helena decyduje się rzucić pracę w policji. Chce wrócić na studia medyczne, które nieroztropnie przerwała, będąc już na piątym roku. Czy uczelnia zgodzi się na jej powrót?

„Komisarz Mama” – kiedy emisja?

10. odcinek serialu można będzie obejrzeć w następujących terminach: niedziela 26 września o 18.00 na Polsat 2 oraz w piątek 1 października o 20.00 (Polsat Seriale) i sobotę 2 października o 16.00 na Polsat Seriale. Nowe odcinki, od epizodu nr 12 emitowane będą zaś co środa o 21.05 na kanale Polsat. Serial dostępny jest także w ofercie platformy Polsat Box Go.

Czytaj także: „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/Teleman.pl