Zamknij

"Koło czasu": serial Amazon Prime Video doczeka się 3. sezonu. Kiedy premiera?

22.07.2022 11:52

"Koło czasu" będzie mieć 3. sezon. Kontynuacja serialu Amazon Prime Video została potwierdzona podczas San Diego Comic-Con 2022. Kiedy premiera nowych odcinków?

Koło czasu - Rosamund Pike - kadr z serialu Amazon Prime Video
fot. Amazon Prime Video/materiały prasowe

Serial fantasy z Rosamund Pike w roli głównej otrzyma 3. sezon. Podczas San Diego Comic-Con 2022 ogłoszono, że Amazon Prime Video pracuje nad nowymi odcinkami "Koła czasu".

"Koło czasu" sezon 3: serialu Amazon Prime Video otrzyma nowe odcinki

Fani "Koła czasu" czekają na 2. sezon serialu, tymczasem oficjalnie potwierdzono, że na dwóch seriach przygoda z adaptacją cyklu powieści Roberta Jordana i Brandona Sandersona się nie skończy.

Jak podaje CBR, podczas San Diego Comic-Con 2022 odbył się panel platformy Amazon Prime Video. W trakcie dyskusji z przedstawicielami serwisu ogłoszono, że wśród nowości usługi za jakiś czas pojawi się 3. sezon "Koła czasu". Ta informacja nie powinna być zaskoczeniem dla widzów serialu fantasy, bo krążyła od jakiegoś czasu. Nie była jednak potwierdzona oficjalnie. Aż do teraz.

1. sezon "Koła czasu" zadebiutował na Amazon Prime Video w 2021 roku. Ciąg dalszy produkcji doczekał się zielonego światła, zanim odbyła się premiera serialu. Obecnie twórcy kończą pracę nad drugim sezonem adaptacji serii książek fantasy. Akcja serialu toczy się w świecie, w którym istnieje magia, ale jej użytkownicy popadają w szaleństwo i są ścigani przez sfeminizowaną grupę Aes Sedai. Istnieje jednak przepowiednia o zbawicielu, który może jednocześnie ocalić jak i zniszczyć świat. W 1. sezonie "Koła Czasu" widzowie poznali grupę młodych mieszkańców wioski, której szukały przedstawicielki Aes Sedai, uważając, że wśród nich może znajdować się zbawiciel. Bohaterowie, podróżując przez świat, poznają swoje magiczne moce.

"Koło czasu" sezon 3: kiedy premiera na Amazon Prime Video?

Na razie nie wiadomo, kiedy na Amazon Prime Video pojawi się 2. sezon "Koła czasu". Tym trudniej przewidzieć datę premiery sezonu 3. Fanom produkcji pozostaje więc czekać na dalsze informacje. W serialu stworzonym przez Rafe Judkinsa wystąpili Rosamund Pike, Daniel Henney, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Madeleine Madden i Zoe Robins.

loader

RadioZET.pl/CBR