Zamknij

Kolejna gwiazda zniknie z "M jak miłość"? Tomasz Oświeciński dostał rolę w konkurencyjnej stacji

17.02.2021 21:04

Tomasz Oświeciński straci rolę Andrzejka w "M jak miłość"? Aktor dostał rolę w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Odcinki z jego udziałem zobaczymy już tej wiosny. Czyżby aktor szykował się do odejścia z telenoweli Dwójki? 

Tomasz Oświeciński
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Oświeciński zdobył popularność dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Zagrał m.in. w dwóch częściach "Pitbulla", "Kobietach mafii", "Botoksie", "Plagach Breslau" i "Polityce". Potem zakończył współpracę z reżyserem, tłumacząc się chęcią rozwoju w innego typu produkcjach. 

Sporą popularność byłemu zawodnikowi MMA przyniosły role serialowe oraz udział w programach takich jak "Agent - Gwiazdy", "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" oraz 11. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Bez wątpienia udało mu się zdobyć sympatię widzów rolą Andrzejka Lisieckiego w "M jak miłość". Oświeciński dołączył do obsady kultowej "Emki" w 2015 roku. 

M jak miłość: Anna Mucha straciła pracę w TVP. Czy straci rolę w serialu? Odpowiedziała

Tomasz Oświeciński zagra w "Pierwszej miłości" 

Andrzejek był jednym z najbardziej lubianych bohaterów telenoweli Dwójki, ale niewykluczone, że sympatyczny osiłek wkrótce przestanie pojawiać się na ekranach. Tomasz Oświeciński właśnie poinformował, że dołączył do obsady "Pierwszej miłości". W tasiemcu Polsatu zagra ojca dziewczyny, z którą spotyka się syn Kingi i Artura. To z nim Artur będzie szukał dzieci gdy uciekną z domu. 

Kochani z dumą informuję, że dołączyłem do ekipy serialu "Pierwsza miłość". Mój wątek będzie można zobaczyć już na wiosnę - napisał na Instagramie aktor. 

Na razie nie wiadomo, jak dużą rolą szykują dla Oświecińskiego scenarzyści "Pierwszej miłości" i jak angaż aktora w konkurencyjnej stacji wpłynie na jego dalszą obecność w "M jak miłość". Póki co w wątku Andrzejka sporo się dzieje i nic nie wskazuje na to, by miało go wkrótce zabraknąć. Jednak o tym, czy Tomasz Oświeciński na dobre przejdzie do "Pierwszej miłości" dowiemy się dopiero wiosną. 

"Pierwsza miłość": zwiastun wiosennych odcinków. W obsadzie nowe gwiazdy! [WIDEO]

loader